Holtery od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
393

Nasza obecna pozycja firmy handlowo usługowej EURO-MEDICAL jest efektem dziesięcioletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju kardy zarządzającej i zespołu handlowców. Od przeszło dziesięciu lat tworzymy wyroby odpowiadające najwyższym standardom pod kątem jakości, ergonomii oraz wzornictwa. Jako team, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze produkty mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli czy wyrobów trafia do szpitali państwowych, gabinetów zabiegowych, gabinetów lekarskich, oddziałów paliatywnych, sanatoriów czy ZOZ tym bardziej wzrasta nasza odpowiedzialność za ich użyteczność oraz niezawodność. Przedstawiamy wam katalog produktów z nadzieją, iż przedstawione w nim produkty wzbudzą Państwa zainteresowanie.

Euro-Medical – sklep medyczny – szafy lekarskie i wózki do przewożenia zwłok – Polecamy.

Firma EURO-MEDICAL kooperuje z kilkunastoma polskimi producentami sprzętu medycznego i aparatury medycznej jak i z liderami branży medycznej na świecie. Mamy szeroką ofertę aparatury medycznej: kardiomonitory, aparaty ekg, aparaty ktg, pompy, holtery ekg, defibrylatory oraz wiele innych. Ponadto wyposażamy placówki w sprzęt medyczny – łóżka szpitalne, rehabilitacyjne oraz do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, kozetki medyczne, parawany, stojaki kroplówki,  fotele zabiegowe jak i fotele dla rodziców. Nasze wózki do transportu pacjenta szczególnie te które przewożą klienta na leżąco goszczą już chyba w każdym szpitalu w kraju, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowości z polski jak i ze świata, dlatego ciągle możemy Państwa zaskakiwać nowatorskimi produktami. Nasi sprzedawcy do każdego odbiorcy mają indywidualne podejście, toteż potrafią dobrać wyroby których Państwo szukacie mając na uwadze Państwa oczekiwania, budżet jak i miejsce przeznaczenia sprzętu czy aparatury medycznej. Dzięki sugestiom naszych interesantów nasze produkty są regularnie zmieniane, przez co motywujemy się aby być coraz mocniejsi na krajowym rynku sprzętu i aparatury. Wiemy, że czas dostawy zamówionego przez Państwu produktu jest szczególnie istotny, dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych Klientów i poprzez spory stan magazynowy jaki regularnie utrzymujemy możemy zaoferować szybki czas realizacji. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Towary wielokrotnie wysyłane są z naszego magazynu w tym samym dniu w którym wysyłacie Państwo zamówienie.  Więcej informacji o naszych produktach do wyposażenia placówek służby zdrowia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Na stronie znajdziecie Państwo także chat, dzięki któremu szybko możemy odpowiedzieć na bieżące pytania w początkowej fazie zakupu sprzętu i aparatury medycznej. Zapraszamy na nasza stronę www : http://www.euro-medical.pl nasi sprzedawcy już na was czekają.

Artykuł sponsorowany

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.