Wózek do transportu chorych dystrybutora sprzętu medycznego – Euro-Medical – Zobacz

0
66

Firma Euro-Medical powstała w 2009 roku i od tej pory prężnie rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, klinikom, gabinetom i wszelkim jednostkom medycznym jak i pacjentom oraz osobom indywidualnym. Co rok rozwijamy nasza ofertę handlową, szukamy dla Państwa nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet najwyższe oczekiwania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w współczesne nowinki z rynku medycznego. Setki konstruktorów a także inżynierów z całego świata mocno pracują na bogactwo oraz sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Mamy bardzo zgrany oraz pragnący stałego rozwoju zespół handlowców oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki wielu szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientom indywidualnym sprzęt oraz aparaturę medyczną zważając na indywidualne oczekiwania Klienta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa budżetu. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa. Przez tych kilkanaście lat na rynku krajowym wykonaliśmy tysiące rozmów z interesantami, toteż nasz team może nosić miano ekspertów pod każdym względem.
Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Posiadamy szeroką ofertę wózków do transportu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do transportu chorych są wózki z funkcją regulacji pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Pozycja ta znajduje szczególnie zastosowanie na oddziałach SOR.
Potrafimy doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania ze wskazaniem zoptymalizowanego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc posiadać przy zakupie doradcę, który będzie rozumiał twoje oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet. Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele marek sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków wielofunkcyjnych i innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach ginekologicznych oraz oddziałach SOR.
Ponadto niezliczone ilości aparatury medycznej, m.in. monitorów pacjenta, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, kardiotokografów i wiele, wiele innych. Dziękujemy wam za zaufanie przez lata. Chcemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę handlową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę firmową.